Strona Qubarts

Najnowszy ukończony projekt to strona dla firmy Qubarts (www.qubarts.pl)Kebo Design

Strona wykonana w PHP i MYSQ, przy wykorzystaniu Joomle 1.5 i VirtueMart.

Strona Qubarts Kebo Design

Cennik artykułów hurtowychDość ciekawym problemem do rozwiązania okazał się cennik artykułów hurtowych. Tylko część produktów z bazy należała do tej kategorii także należało napisać moduł który wybierze odpowiednie produkty i wyświetli je wraz z cenami.

Więcej na www.qubarts.pl

Galerie

Kontakt


Grafika i WWW

„Długo zastanawiałem się jak poukładać działy na stronie, tak by w jednym nie było zbyt dużo informacji podczas gdy w drugim nie byłoby ich prawie wcale. Zdecydowałem się mimo wszystko rozbić grafikę i skład (DTP), gdyż nie wszystko co jest grafiką musi iść od razu do druku, może równie dobrze powędrować na stronę www (np. pdf z broszurą może być tylko w wersji on-line). 
To co uwielbiam w tworzeniu grafiki to duże możliwości kreacji. Coraz rzadziej ograniczają mnie możliwości oprogramowania, co jest spowodowane po pierwsze tym, że programy coraz więcej teraz potrafią, a po drugie, że coraz więcej o nich wiem. To co jest problemem w grafice wektorowej można zastąpić grafiką rastrową (i na odwrót), a gdy obu typom oprogramowania brakuje możliwości, aby to co zrodziło się w głowie stało się rzeczywistością używam oprogramowania do grafiki 3D - Blendera.   ”