Strony internetowe

Znajdziecie tutaj kilka stron, które zaprojektowałem oraz do których w większej ilości przypadków napisałem kod.Kebo Design

 Technologia, z której korzystam podczas tworzenia stron www to: HTML, XML, Flash (ActionScript), elementy JavaScript, PHP oraz MySQL. 

Strona www.nadruknakubku.com
Nie zawsze strona musi posiadać CMS i być łatwa do edycji, czasami fajnie jest gdy taka strona po prostu fajnie wygląda i wpisuje się w ścisły zamysł graficzny firmy. Przykładem takiej strony jest www.nadruknakubku.com


stona artyski malarki, galeria autorska
Strona artystki malarki LenoDesign. Zaprojektowałem layout oraz napisałem kompletny system CMS dla tej strony.

 strona Polskiej Fundecji Technik Bezwykopowych
Strona Polskiej Fundacji Technik Bezwykopowych (PFTT).  Zaprojektowałem layout.

www nowoczesne budownictwo inżynieryjne
Strona dwumiesięcznikia Nowoczesne Budownictwo Inżynieryjne: Zaprojektowałem layout, współtworzyłem system CMS oraz zająłem się pozycjonowaniem.


Ze stronami internetowymi jest tak: albo się zmieniają albo po prostu przestają funkcjonować, gdyż np. nie ma już produktu, który był przez nie reklamowany. Oto przykład strony, która już nie funkcjonuje.

 Strona dystrybutora słowackich wód mineralnych. Kiedyś pod adresem www.wodyslowackie.pl

wodyslowackie.pl o wodach - KeboDesign

wodyslowackie.pl galeria produktów - KeboDesign

wodyslowackie.pl kontak - KeboDesign

 

 

Galerie

Kontakt


Grafika i WWW

„Długo zastanawiałem się jak poukładać działy na stronie, tak by w jednym nie było zbyt dużo informacji podczas gdy w drugim nie byłoby ich prawie wcale. Zdecydowałem się mimo wszystko rozbić grafikę i skład (DTP), gdyż nie wszystko co jest grafiką musi iść od razu do druku, może równie dobrze powędrować na stronę www (np. pdf z broszurą może być tylko w wersji on-line). 
To co uwielbiam w tworzeniu grafiki to duże możliwości kreacji. Coraz rzadziej ograniczają mnie możliwości oprogramowania, co jest spowodowane po pierwsze tym, że programy coraz więcej teraz potrafią, a po drugie, że coraz więcej o nich wiem. To co jest problemem w grafice wektorowej można zastąpić grafiką rastrową (i na odwrót), a gdy obu typom oprogramowania brakuje możliwości, aby to co zrodziło się w głowie stało się rzeczywistością używam oprogramowania do grafiki 3D - Blendera.   ”