Reklama prasowa

To ciężki kawałek chleba:-) Dostaje się kilka wytycznych, z których trzeba wywnioskować o co klientowi tak naprawdę chodzi. Najlepiej jeszcze przy okazji wyczuć czy klient chce coś naprawdę kreatywnego z drugim tłem, czy raczej o fajne umieszczenie kilku zdjęć.

Reklamy w tym dziale mają przeróżną tematykę od świątecznych do reklam maszyn budowlanych.Kebo Design

 Jedna reklama, dwa wymiary i animacja do tego . Po lewej okładka czasopisma Nowoczesne Budownictwo Inżynieryjne po prawo, po lekkich przeróbkach reklama czasopisma i portalu.

Okładka Nowoczesne Budownictwo Inżnieryjne nr 23 - Kebo Design Reklama portalu budownictwoinzynieryjne.pl - Kebo Design

------------------------------------------------------------
Zbliżają się Święta, więc idzie za tym nowa partia reklam świątecznych dla klientów czasopisma Nowoczesne Budownictwo Inżynieryjne.

Trochę słów o reklamie poniżej. Dostałem zlecenie na reklamę noworoczną dla GOLLWITZER POLSKA - firma ta zajmuje się w Polsce produkcją  ogromnych maszyn wbijających różne rzeczy w ziemię. Pomysł na reklamę zrodził się dość szybko, dodałem 2+2 i wyszło mi...
Reklama noworoczna GOLLWITZER POLSKA - KeboDesign

Reklama świąteczna dla ALPINE CONSTRUCTION POLSKA. Zdjęcie pochodzi od klienta, natomiast bombkę świąteczną wykonałem sam w Blender. Myślę, że udało mi się dość realistycznie uchwycić refleksy na bombce.
ALPINE CONSTRUCTION POLSKA - KeboDesign

------------------------------------------------------------
Reklama prasowa dla firmy Qubarts: zdjęcia kubków i filiżanki zrobiłem osobiście walcząc o światło na balkonie :-)

------------------------------------------------------------
Reklamy prasowe w ramach składu Nowoczesnego Budownictwa Inżynieryjnego.


 

Reklama prasowa HKL

Reklama prasowa Segar

Reklama HKL

 
Rozkładówka
Rozkładówka noworoczna czasopisma Nowoczesne Budownictwo Inżynieryjne. Wykonana w Photoshopie i Blenderze. Mała próbka grafiki 3D. Jako, że projekt się spodobał powstała jeszcze z niego kartka noworoczna oraz baner na stronę www.nbi.com.pl.

DCS Poland reklama noworoczna

DCS Poland reklama noworoczna

 Reklama prasowa GSI  

Galerie

Kontakt


Grafika i WWW

„Długo zastanawiałem się jak poukładać działy na stronie, tak by w jednym nie było zbyt dużo informacji podczas gdy w drugim nie byłoby ich prawie wcale. Zdecydowałem się mimo wszystko rozbić grafikę i skład (DTP), gdyż nie wszystko co jest grafiką musi iść od razu do druku, może równie dobrze powędrować na stronę www (np. pdf z broszurą może być tylko w wersji on-line). 
To co uwielbiam w tworzeniu grafiki to duże możliwości kreacji. Coraz rzadziej ograniczają mnie możliwości oprogramowania, co jest spowodowane po pierwsze tym, że programy coraz więcej teraz potrafią, a po drugie, że coraz więcej o nich wiem. To co jest problemem w grafice wektorowej można zastąpić grafiką rastrową (i na odwrót), a gdy obu typom oprogramowania brakuje możliwości, aby to co zrodziło się w głowie stało się rzeczywistością używam oprogramowania do grafiki 3D - Blendera.   ”