Projekty nadruku na kubek

Od jakiegoś czasu współpracuję z firmą Qubarts, dla której poprawiam lub przygotowuję projekty nadruków na kubki metodą sitodruku.


Kebo Design

Projekty nadruków na kubki świąteczne dla firmy Qubarts, wykonane w Adobe Illustrator wraz z wizualizacjami stworzonymi w  Blender oraz Photoshop.

Projekt kubka KeboDesign
Projekt kubka KeboDesign

Projekt kubka KeboDesign
Projekt kubka KeboDesign

Projekt kubka KeboDesign
Projekt kubka KeboDesign

Projekty nadruku na okolicznościowe kubki dla najlepszych tłumaczy. Tak naprawdę  to jeden projekt z tekstami w dwóch językach. W efekcie na kubku palec wskazywał na ucho do trzymania. Na uwagę zasługuje tekst nad ręką, specjalnie na tą okazję stworzyłem font z postaciami trzymającymi litery alfabetu.

nadruki na kubek dla tlumaczy - KeboDesign
nadruki na kubek dla tlumaczy - KeboDesign

Galerie

Kontakt


Grafika i WWW

„Długo zastanawiałem się jak poukładać działy na stronie, tak by w jednym nie było zbyt dużo informacji podczas gdy w drugim nie byłoby ich prawie wcale. Zdecydowałem się mimo wszystko rozbić grafikę i skład (DTP), gdyż nie wszystko co jest grafiką musi iść od razu do druku, może równie dobrze powędrować na stronę www (np. pdf z broszurą może być tylko w wersji on-line). 
To co uwielbiam w tworzeniu grafiki to duże możliwości kreacji. Coraz rzadziej ograniczają mnie możliwości oprogramowania, co jest spowodowane po pierwsze tym, że programy coraz więcej teraz potrafią, a po drugie, że coraz więcej o nich wiem. To co jest problemem w grafice wektorowej można zastąpić grafiką rastrową (i na odwrót), a gdy obu typom oprogramowania brakuje możliwości, aby to co zrodziło się w głowie stało się rzeczywistością używam oprogramowania do grafiki 3D - Blendera.   ”