Akcydensy

Traktuję ten dział bardziej jako grafikę niż skład. 

Kebo Design

Kartka świąteczna dla Nowoczesnego Budownictwa Inżynieryjnego, która powstała na podstawie rozkładówki w czasopiśmie.

Kartka świąteczna - KeboDesign

Plakat reklamowy PKS w Krakowie.

Plakat BDC - KeboDesign


Grafika na autobus. Format 150x90 cm.

Grafika/naklejka PKS w Krakowie - KeboDesign

Podkładki pod mysz. Projekt wymagający, ponieważ nie miałem dobrego źródłowego pliku ze strefami czasowymi. Wykonałem mrówczą pracę polegającą na trasowaniu bitmapy, a następnie porządkowaniu wektorów i grupowaniu ich w poszczególne kształty państw. Ostatnim etapem było naniesienie południków i pokolorowanie stref czasowych. Oto efekt:

Strefy czasowe, podkładka pod mysz - KeboDesign

 

Plakat dla firmy BDC Poland. W czasie gdy powstawał nie był jeszcze gotowy worek na produkt, ponadto trudno było go wykonać tym bardziej, że pracowałem wówczas w Corelu.

Plakat BDC - KeboDesign

Kalendarzyk dla firmy BDC Poland. Logo zostało odwzorowane w wersji 3D w programie 3D Max.

kalendarz BDC - KeboDesign

Galerie

Kontakt


Grafika i WWW

„Długo zastanawiałem się jak poukładać działy na stronie, tak by w jednym nie było zbyt dużo informacji podczas gdy w drugim nie byłoby ich prawie wcale. Zdecydowałem się mimo wszystko rozbić grafikę i skład (DTP), gdyż nie wszystko co jest grafiką musi iść od razu do druku, może równie dobrze powędrować na stronę www (np. pdf z broszurą może być tylko w wersji on-line). 
To co uwielbiam w tworzeniu grafiki to duże możliwości kreacji. Coraz rzadziej ograniczają mnie możliwości oprogramowania, co jest spowodowane po pierwsze tym, że programy coraz więcej teraz potrafią, a po drugie, że coraz więcej o nich wiem. To co jest problemem w grafice wektorowej można zastąpić grafiką rastrową (i na odwrót), a gdy obu typom oprogramowania brakuje możliwości, aby to co zrodziło się w głowie stało się rzeczywistością używam oprogramowania do grafiki 3D - Blendera.   ”