Animacja na targi Infrastruktura 2009

Animacja (prezentacja) dla czasopisma Nowoczesne Budownictwo Inżynieryjn.

Ta animowana prezentacja powstała w dość krótkim czasie, niespełna tydzień. W tym krótkim czasie: wymyśliłem koncepcję, zanimowałem ją (Blende), zmontowałem (iMovie) i napisałem temat muzyczny (GarageBand), który na potrzeby animacji został wydłużony z melodii, która jest używana w czołówkach filmów NBI przykład tutaj.

Koncepcyjnie animacja ta, czy też lepiej prezentacją, nawiązuje do motywu drogi. W różnych częściach czerwonej kreski (drogi) znajduje się postać kobiety. Ilustracja ta była wykorzystana w kampanii reklamowej Nowoczesnego Budownictwa Inżynieryjnego wiosna-zima 2009 . Kobieta prezentuje artykuły, które ukazały się w czasopiśmie, tematycznie związane z targami Infrastruktura czyli drogi, mosty, geotechnika i geoinżynieria, infrastruktura, maszyny budowlane, budownictwo podziemne, inżynieria bezwykopowa oraz inżynieria środowiska.

Galerie

Kontakt


Video

„Niby chodzi tu o to samo co w fotografii czyli o uchwycenie chwili, ale jednak to nie to samo, chociażby przez dźwięk lub muzykę. Te dodatkowe elementy pozwalają w łatwy sposób nadać klimat sekwencji, ale także w łatwy sposób ją zepsuć:-).
Oprócz video z ciekawych miejsc, w których dane mi było przebywać znajdziecie tu Państwo także animacje 3D. ”